Autoři

Microsoft Mixed Reality Toolkit je projekt pro spolupráci, který obsahuje příspěvky od jednotlivců po celém světě. Náš Srdečný pozdrav díky všem, kdo má a dál přispívá.

  • achaperon
  • Adam Mitchell (AdamMitchell-MS)
  • Addison Linville (radicalad)
  • ADP-JoNeff
  • afarchy
  • Proti blesku (AgainstLightning)
  • alandergrouse (alandergrouse)
  • Alex Floyd (elbuhofantasma)
  • Andrew hala (ryzngard)
  • Anton Zachesov (googlan)
  • Anuraag Puri (anuraag016)
  • artsouflMS
  • Robert Godard (genbod)
  • Bernadette Thalhammer (thalbern)
  • Bertrand Oustrière (BertrandOustriere)
  • Blake brutto (blgrossMS)
  • Brandon Furtwangler (brandf)
  • Bryan Truong (bhtruong93)
  • C. M. Barth (chrisfromwork)
  • Cameron (Cameron-Micka)
  • cartwrightluke
  • Casey Crabb (PTC-ccrabb)
  • CDiaz – MS
  • cefoot
  • cellarmation
  • cihankurt98
  • CoPrez
  • Cristiano Carvalheiro (ccarvalheiro)
  • Daniel Hofmann (danielhofmann-MS)
  • David Evans (phosphoer)
  • David Johnsonem (djohnsomsft)
  • David Kline (davidkline-MS)
  • deibich
  • deibu
  • Derek (derekfreed)
  • Dino Fejzagić (FejZa)
  • Dirk Songür (DirkSonguer)
  • DominicAglialoro
  • Eric Carter (Ecnassianer)
  • Eric fiscus (MRW-Eric)
  • Eric O'Brien (ericob)
  • Eric Provencher (Provencher)
  • etiennemargraff (meulta)
  • Eusebiu matolin (Eusebiu)
  • Evan tice (in2dair)
  • Finna Sinclair (Zee2)
  • Florian Jasche (FlorianJa)
  • Forrest Trepte (ForrestTrepte)
  • Francesco Clasadonte (klasaf)
  • gauravb4
  • Jiří Johnston (gejohnst)
  • gilbdev (gilbdev)
  • Odkladová lhůta Novák (grayclee)
  • Graham Bury (grbury)
  • Harrison Ferrone (hferrone)
  • Harrison Yu (harrisonyu)
  • hybridherbst
  • Hyung-Il Jan (hyungilkim)
  • Zdířka Yang (jackyangzzh)
  • Jared Bienz [MSFT] (jbienzms)
  • Jarod (Jarodshow)
  • Jerome Humbert (djee-MS)
  • Jesse Vander (FreakTheMighty)
  • Jan (johnppella)
  • Jan Palmer (JonathanPalmerGD)
  • Jonathana Dana (Nakda)
  • Jonathana Palmer (JPalmerDev)
  • Joost van Schaik (LocalJoost)
  • Joshe Wittner (jwittner)
  • julesra
  • Helena Schwarz (julenka)
  • julianloehr-kg
  • JungJik Novák (fnwinter)
  • Ken Jakubzak (KenJakubzak)
  • Kent1 (Kent1LG)
  • Kevin Kennedy (KevinKennedy)
  • Kevin Semple (polární-keV)
  • kircher1
  • kiyasu (holohiko)
  • Kjakubzak (Kjakubzak)
  • Kurtis (keveleigh)
  • LaneMax
  • Lars Simkins (Railboy)
  • Luis Valverde (luval – Microsoft)
  • Luis Valverde (Luis-Valverde-MS)
  • Lukas Tönne (lukastoenneMS)
  • Maciej Borowik (macborow)
  • Malcolm Tyrrell (MalcolmTyrrell)
  • Marek Stój (marek-stoj)
  • Označit Finch (rychle a pomalu – pořád)
  • Matteo Valoriani (mvaloriani)
  • Matthew Johnsonem (matthejo)
  • MaxWang – MS
  • mbeagley – MS
  • michael (insominx)
  • Michael House (michael-house)
  • Michael Kozl pro (mpkoz)
  • ms738
  • Myranda (myrandaGoesToSpace)
  • (naostranMS)
  • Niall Milsom (MenelvagorMilsom)
  • omanuke
  • Předná Salandin (ossala)
  • PatientEz
  • Patrick Cook (darax)
  • Enen (AllBecomesSoučát)
  • rit pro
  • Robert Onu pro (Ziugy)
  • Roberto Sonnino (robertos)
  • PředplatnáPodge
  • Když chcete, aby se vám to posměšně ztáhlo, bylo by to pro vás velmi dobré.
  • Rosthouse (Rosthouse)
  • rwinj
  • Předplatná MGeorge
  • Sarah (Sarah Jejichton)
  • Přihánět Gwin (sgwin)
  • Shinya T zachyc (decoc)
  • Simon (Darkside) Simon (SimonDarksideJ)
  • sostel
  • Srinjoy Majumdar (srinjoym)
  • Wassx (Wassx)
  • Stephen Hodgson (StephenHodgson)
  • Steve Přip (xwipeoutx)
  • En Loh [MS] (sloh-ms)
  • tarukosu (tarukosu)
  • Tim Gerken (timGerken)
  • Todd Williams (přednášek)
  • Pokud chcete, můžete si vybrat z 100 000 000 000.
  • Tux (NoTuxNoBux)
  • Předávaní (vaoliva)
  • W vychýlený (W 666)
  • Will (wiwei)
  • Kaskádová (Wi zamísťovat)
  • Yoon Park (cre8ivepark)
  • yoyo (Yoyozilla)