Konferencji ciąg dalszy – tym razem opowiadam

Krótka notka dla zainteresowanych najbliższymi konferencjami, na których “przypadkiem” będę.

Jutro w Sosnowcu jest konferencja Gameday dedykowana twórcom lub chcącym pozostać twórcą gier komputerowych. Na tej konferencji z samego rana będę miał prezentację na temat trendów w branży gier komputerowej i mam nadzieję, że w sposób interaktywny przedyskutuję parę pomysłów zebranych wokół idei projektowania gier atrakcyjnych i możliwych do zmonetyzowania dla jak najszerzszej grupy odbiorców. Temat uszyty na potrzeby bardziej Indie Developerów niż wielkich wysokobudżetowych produkcji.

W przyszłym tygodniu polskie biuro Microsoft organizuje konferencję partnerską, na której drugiego dnia mam swój zwariowany panel technologiczny z pięcioma technicznymi tematami (niestety/stety z powodów niezależnych będę musiał zastąpić również Artura Żarskiego).

Będzie o UXie, o najnowszych odsłonach Internet Explorera, o tej tak zwanej chmurze, o Visual Studio z najwyższej półki (Ultimate) oraz Sharepoincie pomocnym w budowaniu biznesowych społeczności w dużej organizacji. Na każdy temat 30 minut. Spodziewałbym się Teleexpresu (dlatego panel nazwałem zwariowanym).

Should be fun, jak to mawiają koledzy zza oceanu.