Microsoft Technology Summit 2011 już za 69 dni

Przyznam szczerze, nie mogę się doczekać. W tym roku nie zajmuję się częścią organizacyjną. Opiekę merytoryczną nad konferencją przejeli Mariusz Kędziora oraz Artur Żarski.

Mnie pozostają dwie prezentacje, o których na razie nie będę jeszcze pisał. Dodam tylko, że tematy to dla mnie swoisty back_to_roots w kwestiach technologicznych.
Ale tak bardzo back..back. Jak ktoś (zapewne bardziej z grupy bliższych znajomych) pamięta mnie sprzed 10-15 lat bardziej z schematu nick^group niż imię i nazwisko, może się już domyślać tematu jednej z nich.

W każdym razie, zapowiada się zabawnie, chociaż z drugiej strony trochę dziwnie. To dla mnie zwiastun pewnych zmian, gdzie cieżar .NETu zmienia się bardziej w strone takich technologii co mają tagi i język programowania, który doprowadza do bólu głowy każdego architekta przyzwyczajnego do twardego typowania. Dla równowagi będę się też bawił takimi technologiami, które wymagają przypomnienia sobie co to znaczy pointer.

To już jednak dygresja. Kończąc, dla tych co jeszcze nie odkryli ważnych stron, kilka odnośników na temat konferencji:

http://www.mtskonferencja.pl/ - strona konferencji

http://www.mtskonferencja.pl/dlaczego-warto#obszary - obszary tematyczne (w tym roku opieki merytorycznej nad konferencją podjeli się Mariusz Kędziora oraz Artur Żarski)

http://www.facebook.com/MicrosoftTechnologySummit - Strona MTS na Facebooku. Polecam jeśli chcecie się wyrazić i zostać szybko wysłuchanymi.