[PL] 4Developers w Krakowie – wrażenia

W ostatnią sobotę miałem okazję i przyjemność ponownie odwiedzić Kraków i uczestniczyć w konferencji 4Developers. Wydarzenie bardzo ciekawe, na którym podobno było ponad 500 osób. Piszę podobno ponieważ uczestniczyłem w ścieżce C#/.NET Framework – jednej z czterech i tak w przerwach miałem jednak wrażenie, że liczebnie to wygrali miłośnicy Java.

Tak czy siak impreza bardzo fajna i owocna w osobach ciekawych speakerów zarówno z obozów około Microsoftowych jak i bynajmniej. Z tej okazji chciałbym bardzo serdecznie podziękować Anii Kołodziejczyk z ProIdea oraz Szymonowi Kobalczykowi za możliwość współprezentowania na sesji Krakowskiej Grupy .NET pod tytułem .NET Underground.

Na tej sesji wspólnie z Szymonem i Mateuszem Kierepką w 30minut chcieliśmy pokazać parę luźniejszych tematów związanych z .NET Framework. Wydaje mi się, że wyszło zgodnie z zamierzeniami, o czym utwierdziła mnie reakcja uczestników, którzy po sesji okupowali Mateusza i jego MicroFrameworkowe “scalaki” :)

Szymon pokazał obsługę MultiTouch na pomocą kamery, kartonowego pudełka i kalki technicznej, a ja wróciłem do tematu Pixel Shaderów w WPFie.

Pozdrawiam wszystkie osoby, z którymi miałem okazję podczas tego szybko mijającego dnia porozmawiać i mam nadzieję, że zobaczymy się w stołecznym-królewskim już niedługo :)

4developers

Technorati Tags: Polish posts,conferences,babbling