[PL] Co w Microsoft Metro do wakacji.

Program wcześniejszej adopcji Microsoft Metro to jeden z moich codziennych obowiązków. W ramach tego programu pomagam firmom zainteresowanym nowymi technologiami Microsoft przyswoić/zdobyć wiedzę techniczną z danego zakresu tak, aby ułatwić integrację tych technologii z produktami/rozwiązaniami naszych partnerów.

W ramach jednej z inicjatyw w ramach Microsoft Metro niedługo rozpocznę cykl szkoleniowy związany z SQL Server 2008.

Pierwsze finansowane przeze mnie szkolenie odbędzie się w kwietniu 2008 (data jeszcze nie jest zatwierdzona, ale poza uszczegółowieniem dni kwietnia nic nie powinno się zmienić).

Dla firm, które już są w programie Microsoft Metro - zachęcam do śledzenia wiadomości w portalu. Dla tych firm, które nie są w programie - zapraszam do kontaktu. Bardzo chętnie posłucham na temat waszych rozwiązań wykorzystujących SQL Server i chętnie uwzględnię w programie. Szkolenia i inne wydarzenia związane z Microsoft Metro - SQL Server 2008 będą adresowane raczej dla zaawansowanych użytkowników, chcących poznać nowe cechy SQL'a oraz chcących dostosować swoje aplikacje do pełnej kompatybilności z nowym serwerem bazodanowym.

Jako, że lista miejsc jest ograniczona (niestety salki szkoleniowe nie są z gumy :/) będę musiał preferować rozwiązania najciekawsze. Jeśli jesteście zainteresowani - mój email jest ukryty za zdjęciem po lewej stronie lub na samym dole tego wpisu.

Drugą inicjatywą technologiczną w ramach programu Metro będzie Microsoft Dynamics 2009.
Tutaj podobnie, w okolicach maja powinno się pojawić pierwsze szkolenie skierowane dla partnerów Dynamics zainteresowanych budowaniem rozwiązań w oparciu o platformę jaka jest dostarczona wraz z systemem ERP Dynamics AX. Podobnie jak w przypadku SQL'a cały czas rekrutacja jest otwarta. Wymaganiem jest bycie partnerem Dynamics specjalizującym się w Dynamics AX oraz zainteresowanie w tworzeniu rozwiązań pod nadchodzącą wersję systemu (np. dodatki, rozszerzenia, dedykowane rozwiązania wertykalne, dodatkowe moduły funkcjonalne, narzędzia integracyjne, itd). Myślę, że to wspaniała okazja aby przygotować się od strony technicznej na nadejście tego produktu (planowane na przyszły rok kalendarzowy).

Gotowi na inowacje?! Mail: daniel.biesiada _at_ microsoft.com

Technorati Tagi: Polish Posts,SQL Server 2008,conferences,news