[PL] Imagine Cup 2010 – Game Design

image
Microsoft co roku organizuje konkurs dla studentów - Imagine Cup, jest to konkurs technologiczny dla programistów, w którym można się spisać w wielu kategoriach. Dla wielu z was na pewno konkurs jest znany. Jeśli nie to zapraszam na poniższą stronę:
http://imaginecup.com/Competition/Overview.aspx

Dodatkowo, jak możecie tam przeczytać finały przyszłorocznego Imagine Cup odbędą się w Polsce. Cały świat technologiczny w tym momencie będzie spoglądał w stronę Warszawy próbując wypatrzeć co bardziej utalentowanych studentów potencjalnie do zatrudnienia. W tej kategorii co roku wiele osób z Polski wygrywa wymarzony bilet do Redmond.

Generalnie to super okazja dla studentów przy projekcie, który może przysporzyć laur, sławy i potencjalnie przykuć oko pracodawców. W tym konkursie rok do roku polskie drużyny uzyskują bardzo wysokie pozycje. Z czego jestem dodatkowo dumny i już teraz choćby tym wpisem mocno wam wszystkim dopinguję.

Ciekawą nowością ostatnich lat jest kategoria związana z tworzeniem gier video. Jest to kategoria, przyznam, której kibicuję najbardziej. 

W tej szczególnej kategorii to super okazja dla polskich firm GameDev, aby się tematem Imagine Cup zainteresować i wspierając konkursantów, sami mogą zdobyć dla firmy nowy talent.
To też kolejna szansa, aby wspólnie z konkursantami pokazać światu, że w Polsce umiemy tworzyć gry na wysokim poziomie!

Wymiernych i niewymiernych korzyści na pewno jest wiele. Aby się nie rozpisywać, jeśli to brzmi dla was interesująco to zapraszam do kontaktu ze mną, chętnie przekażę te pytania do odpowiednich osób.