[PL] Materiały szkoleniowe dotyczące nowości w Dynamics AX 2009

Jak być może doczytaliście na blogu regionalnej grupy Dynamics na nasz region Europy Środkowej i Wschodniej (CEE), na partner-source dla partnerów są dostępne materiały szkoleniowe dotyczące nowości w Dynamics AX 2009.

Materiały dostępne są pod tym odnośnikiem:
https://mbs.microsoft.com/partnersource/training/news/whatsnewMSDAX2009

Dostęp wymaga logowania na odpowiednich uprawnieniach partnerskich.

Jak też już pochwaliłem się tą informacją na Axapta-Forum.Pl materiały dzielą się na:
1) 3 podręczniki w formacie PDF omawiające: część funkcjonalną (wszystkie moduły AX), część techniczną (instalacja, programowanie, administracja) oraz ostatni podręcznik zawiera informacje o modyfikacjach regionalnych (lokalizacje) dla 14 krajów.
2) Każdy rozdział podręcznika ma z boku deck z slajdami Powerpoint przydatnym trenerom do przygotowania rzeczywistego szkolenia.

Materiały są dostępne w języku angielskim. Tłumaczenia są w przygotowaniu, niestety na razie nie mogę zbyt wiele powiedzieć o polskim tłumaczeniu, aczkolwiek trzymam rękę na pulsie :)

Podsumowując historię z Axapta-Forum.pl: sytuacja się wyklarowała i od czasu do czasu będę tam publikował różne informacje dotyczące stricte Microsoft Dynamics (tak aby tutaj nie zaśmiecać bardzo wąską specjalizacją z jednej strony i pomóc temu społecznościowemu portalowi się rozwinąć z drugiej).

Apropo jeszcze różnych miejsc gdzie można czerpać informacje na temat produktów i technologii związanych z Microsoft Dynamics to znalazłem dobry agregat linków na naszych korporacyjnych stronach:

http://www.microsoft.com/dynamics/community/relatedcommunitieslanding.mspx
(Axapta Forum też tam jest).

Przyznam szczerze, że liczba zasobów tam przerosła moja oczekiwania. Brawa dla społeczności, które i w tej bardzo wąskiej dziedzinie jak widać bardzo sprawnie się organizują.

Technorati Tagi: Polish posts,news,training,Microsoft Dynamics AX,Microsoft Dynamics