[PL] Polskie rozwiązania widoczne globalnie?

Podczas mojej ostatniej wizyty w Redmond rozmawiałem ze swoim kolegą z USA Sanjay'em Jainem. Sanjay to Dynamics Evangelist w USA, zajmujący się tylko tą linią produktów jako platformę dla rozwiązań ISV.

Wiem, że Sanjay ma bliskie kontakty z jednym z polskich partnerów - firmą Logotec Engineering - ponieważ Logotec ze swoimi rozwiązaniami pod Dynamics CRM jest już raczej graczem globalnym niż tylko krajowym. Logotec był między innymi obecny na amerykańskiej premierze Dynamics CRM

Sanjay już w lutym na swoim blogu opublikował parę podstawowych informacji na temat rozwiązania Logotec Engineering. Z tego co się dowiedziałem teraz, podobno jest już nakręcony fajny webcast opisujący Mobile@Connector Logotecu.
Sanjay wspomniał, że właśnie go montuje i będzie niedługo publikował.

Dlaczego o tym piszę? W sumie dlatego aby powiedzieć, że ciekawe rozwiązania z Polski, które są gotowe, aby działać na globalnych rynkach z pomocą Microsoftu mogą na tych rynkach zaistnieć i się rozwijać.
Przykład Logotecu pokazuje, że swoją pracą nie ograniczam się tylko do krainy pomiędzy Odrą a Bugiem, Bałtykiem i Tatrami.
Chciałbym abyście o tym wiedzieli, pamiętali i wykorzystywali to.