[PL] Pomóż mi poprawić mojego bloga

Każdy kto bloguje, nazwijmy to na poważnie, chciałby wiedzieć czy to co pisze, jak pisze i o czym trafia do drugiej strony. I ja się do takich zaliczam, co trochę eksperymentuje, aby to co tutaj widać miało sens, rece i nogi.

Jestem z tych, którzy uważają, że komentarze jako forma dialogu pomiedzy piszącymi, a czytającymi jest najlepszym sposobem na ciągłą poprawę jakości prezentowanych treści.

Podobnie jak Michał Osmenda ostatnio, jakiś czas temu zauważyłem, że jest to w praktyce cholernie trudne do wyegzekwowania. Co pozostaje? Akuratny system statystyk, po których można dumać, zgadywać i analizować te wszystkie wskaźniki wyjścia, odbicia, czas spędzony, po prostu ilość odwiedzin i inne magiczne liczby, które jak to w statystyce bywa, są ładne, ale często tak czy siak jest to wróżenie z fusów.

Jednak poza po prostu pisaniem, pisaniem i jeszcze raz pisaniem jedyne co pozostaje to te Google Analytics, Alexa, Technorati i parę innych.

Własnie.. parę innych. Ze względu na to, że z tych informacji, które mogą być mnie pomocne w poprawianiu tego co wam tutaj prezentuje niewiel dostaję informacji na temat swoich czytelników korzystających z syndykacji (RSS) dodałem swojego RSSa do Feedburnera.

Jak możecie zobaczyć w lewej stronie tej strony pod tagami (jak poniżej):

image 

Pojawiła się informacja o liczbie subskrybentów mojego RSS'a :)
Wierzę, że to zero nie będzie tam cały czas (chyba, że inne prostsze statystyki kłamią).
Stąd prośba do was, jeśli czytacie tego bloga via RSS to zasubskrybujcie ten feed:

http://feeds.feedburner.com/OnlyHumanDevotedToTechnologyV20

Mimo, że lubię patrzeć na te statystyki, nie jest to po prostu kolekcja numerków, którymi chcę się tylko chwalić. Dla mnie to potężne źródło informacji, które pomaga dobierać tematy, czy drążyć te, które z przypadku napocząłem. Chcę pisać dla was i chcę się uczyć robić to coraz lepiej.

Jeśli chcesz mi w tym pomóc, jest okazja :) [I pozwala być ciągle komfortowo niemym w kontekście komentarzy :)]

Technorati Tagi: Polish posts,babbling,blogs