[PL] Premiera w Nowym Jorku – mnogość rozwiązań

image
Nie wiem czy mieliście okazję obejrzeć sobie premierę Windows 7 w Nowym Jorku. Jeśli jeszcze nie to filmik jest dostępny tutaj: http://www.microsoft.com/presspass/presskits/windows7/Default.aspx

Windows 7 znam już od jakiegoś czasu, więc wiele unikalnych cech tego systemu nie robi już na mnie takiego wrażenia jak za pierwszym razem, przyzwyczaiłem się i naturalnym moim oczekiwaniem jest to, żeby te cechy po prostu mieć. Natomiast nawet mnie jako osobie, która na różnych wersjach Windows 7 pracuje od roku, oczy zabłysnęły na widok różnorodnego sprzętu na którym Steve Ballmer prezentował możliwości systemu operacyjnego.

Tyle różnych doświadczeń i rozwiązań: od monitorów z multitouch dla komputerów typu desktop do różnych laptopów (nie tylko tabletów), które oferują podobne możliwości. Laptopy cienkie tak, że MacBook Air przy nich to tłusty grubas. Laptopy, które można walić młotkiem, lać na nie wodę i nic im się nie wydarzy. Laptopy z dwoma kartami graficznymi, jedna super wydajna gdy jesteśmy podłączeni do prądu, druga super energooszczędna gdy jesteśmy na baterii. Komputery-tunery telewizyjne, netbooki.

Mnogość różnorodnych doświadczeń spinanych przez jeden system operacyjny przyznam, że mnie powaliła.