[PL] Seminarium na temat Windows 7

Chciałem was zaprosić do naszego biura na seminarium poświęcone Windows 7 w kontekście kompatybilności waszych aplikacji.

Rejestracja otwarta jest tutaj. Seminarium odbędzie się 5 maja 2009.
Na tym spotkaniu będzie można posłuchać, co trener powiązany z grupą produktową Windows 7 (tzw. Windows Essential Team) ma do powiedzenia w tym temacie.

Poruszane będą kwestie zmian w mechanizmach, które już pojawiły się w Windows Vista – jak UAC czy WRP. Omawiane będą też narzędzia przydatne i potrzebne przy testach na kompatybilność i poprawność działania aplikacji w środowisku Windows.
 
Wszystkie te tematy mogą się przydać wszystkim tym, którzy są zainteresowani właśnie testami i otrzymaniem logo “Certified for Windows 7”.

Poza seminarium planowane są też warsztaty, na których już na konkretnych waszych aplikacjach będziecie mogli sprawdzić kompatybilność aplikacji z Windows 7 (build’y bliżej RC1)

Warsztaty odbędą się w 2 dni następujące po seminarium. Tutaj zanim się zarejestrujecie skontaktujcie się ze mną. Na warsztaty zapraszam wszystkich, którzy reprezentują firmy zainteresowane tematem, natomiast chciałbym mieć pewność, że przyjdziecie do nas ze swoimi aplikacjami tak, aby ten czas jak najlepiej spożytkować.

Seminarium oczywiście otwarte jest dla wszystkich deweloperów, którzy chcieliby by być bardziej świadomi jak pisać i testować aplikacje, aby były zgodne z najnowszymi odsłonami Windows.

Oficjalny kontakt do mnie (na @microsoft.com) znajdziecie na tej stronie:
http://msdn.microsoft.com/pl-pl/cc545913.aspx

Pozdrawiam i do zobaczenia w maju.

Technorati Tagi: Polish posts,news,conferences,Windows 7