[PL] Windows 7 – pomoc techniczna przy problemach z kompatybilnością waszych aplikacji

Jakiś czas temu opisałem techniczne wymagania dotyczące kompatybilności aplikacji z Windows 7 (kryteria pod certyfikat Logo).

Uzupełniając informacje tam zawarte chciałem dodać, iż od początku czerwca dostępny jest już toolkit, dzięki któremu możecie sami przetestować swoje aplikacje pod kątem tych wymagań.

Dodatkowo jak możecie przeczytać tutaj zostało uruchomione wsparcie techniczne, które ma pomóc wam zaadresować wszelkie problemy jakie napotkacie w temacie kompatybilności własnych aplikacji. Aby z tego wsparcia skorzystać należy się zarejestrować na tej stronie: https://www.isvappcompat.com/ 

Reprezentując lokalne biuro w Warszawie oczywiście też mogę zapewnić, że ten temat jest przez nas spostrzegany bardzo poważnie i włącznie z warsztatami Windows 7 Remediation Workshops, które odbyły się na początku czerwca w Warszawie, już de facto rozpoczęliśmy działania mające na celu pomóc partnerom w temacie kompatybilności. To dopiero początek i na pewno w pierwszej linii powiadomię was tutaj o nowych, zgodnie z harmonogramem i planem dalszych aktywności.