[PL] Windows 7, Steve Sinofsky, 3 letni cykl

Jakiś czas temu po głośnych wystąpieniach najpierw Steve Ballmera a później Billa Gatesa nasunęła mi się refleksja na temat Windows 7.

Teraz dotarłem do artykułu prasowego zawierającego wywiad z Stevem Sinofskim, który w lutym nawet w wewnętrznych kręgach był bardzo tajemniczy jeśli chodzi o następcę Windows Vista.

W wywiadzie, o którym wspomniałem Steven potwierdza moje wnioski na temat twardego trzymania się cyklu 3 letniego. W związku z tym, w przyszłym roku conajwyżej spodziewałbym się pojawienia bet i ciekawych programów adopcyjnych, a RTM to nie raczej 2010.

Cytując z artykułu:

So, when Bill Gates was speaking in Miami , and said that Windows 7 was coming in the next year, was he referring to when the beta version would show up?
Sinofsky: What I think I want to say is what I just said, which is we said we'd be out there with a release of Windows 7 three years after the general availability of Windows Vista. We're excited; the investments that we have are really about producing a major and significant release at that time.

Zapowiada się ciekawy rok fiskalny. SQL Server 2008, Silverlight 2.0, Dynamics AX 2009 na rynku. Dużo ciekawych technologii i produktów związanych z serwisami (zwróciliście uwagę na temat keynote Raya Ozzie na PDC?), Windows Mobile 7, Windows 7 wyłaniający się zza horyzontu jakoś na następne wakacje.. fiu fiu..

Technorati Tagi: Polish posts,Windows 7,babbling