Zima z Silverlightem w Polsce

Dawno nie donosiłem o ciekawych, polskich realizacjach wykorzystujących technologię Silverlight. Oto więc krótkie podsumowanie paru nowych projektów, które znaleźć można w sieci.

Serwis VOD Onet.pl

Choć na publiczne uruchomienie musimy jeszcze chwilę poczekać, informacja o planach uruchomienia usługi wideo na życzenie przez największy polski portal trafiła już do mediów. Zgodnie z moją wiedzą to największe jeśli chodzi o skalę nowe przedsięwzięcie wykorzystujące całość platformy medialnej Microsoft, w tym oczywiście odtwarzacz Silverlight. Oczywiście kluczem do sukcesu w tym wypadku będzie ilość i jakość dostępnych materiałów filmowych, ale biorąc pod uwagę porozumienie z Warner Bros. jestem spokojny o komercyjny potencjał całości.

Gumowe RIA

Michelin zaprezentował swoim klientom i partnerom wygodną aplikację pozwalającą na porównanie kosztów opon. Nie tylko dla tych, którzy wciąż jeżdzą jeszcze na letnich :)

image

Papy i kominy pod lupą

To rzecz dla prawdziwych koneserów – interesuje was, jak wygląda z bliska papa, gont albo inny element dachu? Nowa wersja serwisu firmy Icopal zdradzi wam te tajniki. Czy Deep Zoom może nas jeszcze czymś zaskoczyć?

image