Klawiaturę UMK wygrywają...

Dwa tygodnie temu ogłosiłem na blogu konkurs, w którym do wygrania były 2 klawiatury Universal Mobile Keyboard - świetnie współpracujące nie tylko z urządzeniami z Windows, ale również z tymi spod znaku Apple oraz Androida.

Przez tydzień pracowaliście nad Waszymi zgłoszeniami, później my mieliśmy tydzień na zastanowienie się i teraz nadszedł czas na ogłoszenie wyników (delikatnie opóźniony, ale na śmierć zapomniałem napisać posta w piątek, mimo, że wyniki znaliśmy już w czwartek).

Kogo wybraliśmy?

Pierwszy zwycięzca był naszym zdaniem niekwestionowany, bo postarał się naprawdę porządnie i fajnie się oglądało przygotowany przez niego film (poniżej). Tą osobą jest Ziemowit Kasiński (omega11) .

Z drugim miejscem i drugą klawiaturą mieliśmy trochę więcej problemów, ale finalnie zdecydowaliśmy, że spodobała nam się koncepcja pokazania mobilności codziennej pracy w galerii zdjęć pt. "eXtreme Working" (galeria z fajnym opisem: "Praca informatyka ma swoją mroczną stronę - trzeba być pod ręką cały czas, nawet w dość ekstremalnych sytuacjach. Parę fotek pstrykniętych mi (nam) gdy musieliśmy pracować "w terenie" ;)") Tu zwycięzcą zostaje Pawouek.

image

Bardzo gratuluję zwycięzcom, a wszystkim, którzy wzięli udział bardzo dziękuję! Mogę obiecać, że po Waszym sporym odzewie - nie pozostało to niezauważone i możecie oczekiwać podobnych konkursów z ciekawym i innowacyjnym sprzętem Microsoft.

Dwóch Panów zwycięzców zapraszam do kontaktu (podesłania swojego adresu oraz telefonu dla kuriera) - napiszcie krótkiego maila do Łukasza Foksa z działu CCG (lukasz.foks@microsoft.com).

A Wy już wsparliście mnie w moim konkursie?

Na koniec pozwolę się przypomnieć z konkursem, w którym tym razem to ja biorę udział. Konkurs Blog Roku 2014 trwa, ale kluczowe będą najbliższe dwa dni, kiedy uczestnicy konkursu (w tym ja), zbierają głosy swoich Czytelników w postaci SMSów.

Jeśli uważasz, że dobrze Ci się czyta mojego bloga i podoba Ci się to co robię - to bardzo Cię proszę i zachęcam do wysłania SMSa na numer 7122 o treści K11222 (koszt SMSa to 1.23 zł - w całości będzie przekazany dla Fundacji Dzieci Niczyje).

SMSa można wysłać jeszcze tylko do jutra do 12:00. I można to zrobić na mój blog tylko raz z danego telefonu.

Pomożecie?