Soutěž MIXathon - vyhrajte pro Vaši školu skvělé ceny

 

 

 
 
Co je to MIXathon?
Mixathon je skvelá soutež pro všechny ucitele ve tvorbe interaktivních a jedinecných výukových materiálu. Není potreba vytváret materiály nové, stací, když vezmete vaše vzdelávacích prezentace vytvorené v PowerPointu a doplníte je o nové prvky, které Vám Microsoft nabízí v rámci doplnku pro PowerPoint nazvaný Office Mix, který byl od zacátku vytváren jako nástroj pro ucitele.
 
Co je to Office Mix?
Office Mix je doplnek pro PowerPoint 2013 nebo 2016, který zásadne rozširuje možnosti PowerPointu a jeho využití ve školství. Doplnte Vaše prezentace o interaktivní hlasování, kvízy a další typy otázek, dodejte do snímku mluvené slovo, záznamy kreslení ci propojení s mnoha vzdelávacími aplikacemi. Díky Office Mix je možné vytvorit platformove nezávislé prezentace, které si deti zobrazí na tabletech, noteboocích, pocítacích ci dokonce telefonech. A nezáleží na tom, jaký operacní systém na nich je.
 
Co mužu vyhrát?
V souteži MIXathon je možné vyhrát plno skvelých cen. Jednou z nich je napríklad predplatné programu Microsoft IT Academy pro celou školu, herní konzole XBOX ONE nebo marketingové materiály pro žáky z Vaší trídy.
 
Každý, kdo odevzdá do 9. ledna 2016 svuj príspevek do souteže Office Mix získá navíc tricko Microsoft.
 
 
Jak se zapojit?
Stací si jen stáhnout a nainstalovat Office Mix a doplnit Vaši prezentaci o zajímavé prvky a výslednou práci nahrát na web souteže www.mixathon.org. Celá aktivita Vám nezabere víc jak hodinu Vašeho casu a prinese Vám nové možnosti využívání PowerPointu a možnost získat skvelé ceny.
 
Kde najdu více informací?
Více informací a kompletní pravidla naleznete na https://www.mixathon.org/cs