Windows aplikace (nejen) pro školství - 21. díl

Abeceda pro deti

Cena: 80 Kc

Odkaz: https://www.microsoft.com/store/apps/9wzdncrdkbtf

Díky této ryze ceské aplikaci mají deti možnost si procvicit a naucit písmenka abecedy. Celkem na zájemce ceká 9 her a vzdelávacích aktivit od poznávání písmenek až po tvorení slov nebo her ve forme pexesa. Celá aplikace je také velice kvalitne namluvena a graficky ilustrována.

Výukové karticky

Cena: 80 Kc

Odkaz: https://www.microsoft.com/store/apps/9wzdncrdkbtb

Za podpory mnoha ucitelu ze základních škol vznikla tato pekná aplikace, která poznávací formou umožnuje detem se ucit mnoho nových objektu a aktivit. V rámci aplikace je dostupné nekolik desítek tematicky oddelených sad jako jsou hudební nástroj, barvy, zvírata, škola, císla a mnoho dalšího. Celkove na Vás ceká více jak 500 karticek.

Císla a matematika pro deti

Cena: 40 Kc

Odkaz: https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh30xkp

Pro procvicování znalosti císel a vztahu mezi nimi mužete použít práve tuto aplikaci. Ta ve forme nekolika desítek zábavných her (hledání císel, urcování poctu, pexesa, hádanek apod.) a s pomocí pekné grafiky umožnuje detem lépe pochopit tyto vztahy.

Anglická slovícka

Cena: 80 Kc

Odkaz: https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh1j3vn

Výuka anglictiny muže být díky této aplikace zase o neco snazší. Obsahem této aplikace je více jak 500 základních slovícek, urcené zejména pro malé deti. Jednotlivé cásti jsou rozdeleny do témat jako jsou barvy, jídlo, zvírata, lidské telo a mnoho dalších.

Karel Klatovský