Info: Kdo tu bloguje

Pokoušel jsem se být stručný, ale není to úplně optimální J zde je úplná informace:

Ladislav Šolc
Ladislav Šolc se již několik let specializuje na informační bezpečnost a bezpečnost operačních systémů. Je certifikován Národním bezpečnostním úřadem podle zákona o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti na stupeň Důvěrné. V současné době pracuje ve společnosti Microsoft jako systémový inženýr pro velké zákazníky. Přispívá do odborných periodik (DSM, Computerworld, PC World), účastní se setkání příznivců platformy Microsoft (WUG) a přednáší na seminářích a odborných konferencích.

Jan Dryml
Jan Dryml se již několik let specializuje na technologie pro nasazení a správu systémů. V současné době pracuje ve společnosti Microsoft jako systémový inženýr pro velké zákazníky. Účastní se na projektech návrhu a implementace podnikových řešení na platformě Microsoft, přednáší na seminářích a odborných konferencích. Hlavním zaměřením jsou technologie Windows Server Systems, Microsoft Operations Manager, Microsoft Systems Management Server, Virtual server a další.

Marian Henč
Marian Henč, dříve pracoval ve společnosti Gopas, od roku 2004 pracuje ve společnosti Microsoft, kde se nejprve na pozici Rapid Response Engineer zabýval řešením kritických situací u zákazníků s poštovními servery Exchange v regionu EMEA (Europe, Middle East and Africa). Nyní pracuje na pozici Technology Solution Professional se specializací na Active Directory, messagingové technologie a správu identit. Vystupoval na konferencích TechEd a IT Forum jako MCT Proctor a v rámci sekce „Ask The Expert“. Napsal knihu Exchange Server 2003, kterou vydalo nakladatelství Grada v roce 2004.

Karel Florian
Karel (aka KFL) se specializuje na komunikační a e-mailové technologie, především Exchange server. V současné době pracuje ve společnosti Microsoft jako regionální programový manager pro Exchange server. Do jeho kompetence spadá podpora technických aspektů produktu pro jednotlivé země a především zastoupení produktové skupiny ve východní Evropě a v Německu. Kromě získávání zkušeností uživatelů a návrhů na vylepšení Exchange serveru také zajišťuje, aby příští verze byly technicky v souladu s nároky jednotlivých zemí. Karla můžete potkat setkáních WUG, konferencích TechEd či TechNet, a také na českých serverových diskuzních skupinách.

Martin Žugec, MVP
Martin Žugec pochází z Košic a specializuje se na deployment, spyware, skriptování a WinInternals, je MVP (Microsoft Most Valuable Profesional). Účastní se meetingů WUG a na IT Fóru v Barceloně v rámci sekce „Ask the expert“ radil účastníkům fóra v oblasti nové generace MS Shell – Monada.

Martin Pavlis, MVP
Martin Pavlis je velmi dobře znám vedením autorizovaných kurzů firmy Microsoft, realizací odborných seminářů a konferencí – např. WUG, Teched Praha a další. Dále také účastí na projektech návrhu a implementace podnikových řešení na platformě Microsoft. Hlavním zaměřením jsou pro něj tyto technologie: Exchange Server, ISA Server, Windows Cluster, Windows Server Systems a další. Martin Pavlis je jedním z profesionálů MVP se specializací na ISA Server. Jeho osobní stránky naleznete na: www.pavlis.net

Radim