MVA kurzy pro menší firmy: přecházíme na Windows 8.1

MVA_LogoKurzy na výukovém portálu Microsoft Virtuální Akademie (MVA) se obvykle zaměřují na velká podniková prostředí a cloudové služby, nicméně naleznete zde i kurzy, které jsou zaměřeny na segment malých a středních firem a snaží se na typické problémy a otázky takovýchto IT prostředí reagovat.

Krásným příkladem je i trojice kurzůp, které se zaměřuje na (nejen) Windows 8.1:

  • Small Business: What’s New in Windows® 8.1 for IT Professionals – v kurzu se dozvíte, co nabízí Windows 8.1 v oblasti správy, mobility, bezpečnosti, uživatelské zkušenosti, možnostech síťové komunikace a mnoha dalších, se zaměřením na využití v menších a středních prostředích.
    image
  • Small Business: Migrating from Windows XP to Windows 8.1 – název mluví sám za sebe; pokud se připravujete na migraci počítačů ze stávajících Windows XP a nemáte k dispozici nástroje typu SC Configuration Manager, je tento kurz přesně to, co hledáte. Dozvíte se, jaké nástroje dává Microsoft k dispozici zdarma a jak si pomocí těchto nástrojů usnadnit migrační proces.
    image
  • Small Business: Migrating from Windows XP to Windows 7 – pro zapřísáhlé odpůrce nejnovějšího OS je k dispozici i kurz, přibližující možnosti migrace z Windows XP na Windows 7.
    image

- Kanty