Nový český MVA kurz: Migrujeme ze starších serverů do Windows Serveru 2012 R2 a Azure

MVA_LogoNa portálu MVA je k dispozici nový český kurz, Migrujeme ze starších serverů do Windows Serveru 2012 R2 a Azure, který je českou mutací již existujícího MVA kurzu v angličtině.

Opusťte zastaralé technologie! Pravděpodobně víte, že v červenci 2015 končí podpora  operačního systému Windows 2003. Pokud plánujete migraci z Windows 2003/2008 na Windows Server 2012 R2 (jak on-premise tak Azure) pak je tento kurz určen právě pro vás. Kurz obsahuje mnoho užitečných informací a tipů pro zvládnutí efektivní migrace.
Windows Server 2012 R2 nabízí celou řadu možností a nástrojů, které Vám pomohou přejít na novou platformu. Seznamte se s těmito nástroji a vyzkoušejte jak snadno lze přejít na Windows Server 2012 R2. Migrace systému včetně aplikací je možné provést efektivně, bezpečně a s minimálním výpadkem. Kurz obsahuje živé ukázky migrací v rámci on-premise i migrací do prostředí Azure.

Po absolvování kompletního kurzu si na své MVA konto připíšete 65 bodů, tedy za předpokladu, že jste zatím neabsolvovali původní, anglickou verzi.

- Kanty