Nová ČESKÁ výuková videa

Hostování PHP aplikace v Microsoft Azure na rok zdarma

V tomto videu si ukážeme, jak se přihlásit do vývojářského programu Visual Studio Dev Essentials, který nabízí vývojářům mnoho bezplatných benefitů (Azure kredit, kurzy, podpora, dokumentace) a jak lze při jeho užití hostovat PHP aplikaci v Microsoft Azure až na rok zdarma.

 

Jak udělat svůj první web pomocí Microsoft Azure a Wordpress

V tomto videu si ukážeme, jak zaktivovat Microsoft Azure v rámci studentského programu DreamSpark a jak v něm vytvořit webovou stránku pomocí Wordpress

 

Zálohování QNAP do Microsoft Azure

V tomto videu vám David Ježek ukáže, jak zálohovat data ze síťového úložiště QNAP do Microsoft Azure.

Azure na IQRF konferenci

Nedávno jsme spolu s partnery IQRF Alliance vystoupili na konferenci o chytrých městech, internetu věcí a průmyslové automatizaci. Celkem se v Praze sešlo na 130 účastníků, Microsoft měl jednu z keynote a my vám ji přinášíme zde. Dozvíte se, jak vypadá propojení celého cyklu od IQRF zařízení až po analýzy pomocí PowerBI.

 

Detekce pokročilých bezpečnostních hrozeb pomocí Advanced Threat Analytics

V dnešním videu se dozvíte, jakým způsobem je možné analyzovat provoz ve vaší firemní síti a detekovat různé anomálie a podezřelé chování včetně například interních úniků dat nebo pokusů o prolomení některého zabezpečení pomocí pokročilých technik a algoritmů strojového učení v nástroji Advanced Threat Analytics.

 

Azure RMS and its role in the Info Protection

V tomto videu si ukážeme, jaké možnosti ochrany firemních dat (dokumentů, emailů i dalších souborů) nabízí Microsoft Azure a jeho služba Azure Rights Management (RMS), která vychází z lokální AD RMS známé z Windows Server, ale dále rozšiřuje její možnosti o integraci s Office 365 a možností aplikace i na mobilní zařízení.

- Irena