Pozvánka: SharePoint konference 2015

Zveme vás na další, primárně SharePointu věnovanou konferenci, která se bude konat 30. 11.-2. 12. 2015  v Praze, tentokrát v nově otevřených konferenčních prostorách společnosti Microsoft v budově Delta, ve Vyskočilově ulici. Koncept konference zůstal beze změny - čekají vás tři dny plné technických přednášek (level 250 a výš) zaměřených na platformu Microsoft SharePoint a související technologie, jako jsou Office 365, Azure, SQL, RMS, virtualizace, správa a nově i praktické workshopy, ze kterých se bude pořizovat záznam. Během třetího dne se podíváte i na možnosti tvorby SharePoint Online podnikových aplikací kombinujících workflow, formuláře, data a reporty s využitím platformy K2 Appit.

image

Budete v do​​brých rukou - shlédnout můžete 18 přednášek a 5 workshopů v podání 10 ​přednášejících, špičkových specialistů ve svém oboru, z nichž 6 je nositelem prestižního ocenění Microsoft Most Valuable Professional (MVP).

Na seznamu doprovodných akcí najdete soutěže, povídání s hosty a chybět nebude ani večerní "iLike modrá párty", na které můžete s pořadateli oslavit v pořadí už třetí narozeniny jejich SharePoint sdružení. Nadstandardní občerstvení je zajištěno, internet funkční, parkování na přilehlém parkovišti či v okolních ulicích možné.

Vstupné na akci je 900,- Kč na tři dny nebo 350,- Kč na den.

Pokud vás akce zaujala, přihlašte se! 

- Martin