Setkání Windows User Group – listopad 2018

Podzimní večery se nám prodlužují a s nimi i seznam našich přednášek pro tento měsíc.

Praha - Windows 10 a Hyper-V
1. listopadu - Daniel Bača
Jak si zajistit lokální testovací prostředí či počítač pro připojení k různým VPN? Či jak vyzkoušet novinky nového sestavení Windows? Představíme si Hyper-V, které najdete vestavěné právě ve Windows 10, a jak jej plně využít.

Hradec Králové - Windows 10 a ochrana, detekce a řešení kybernetických hrozeb
8. listopadu - Jan Pilař
Windows 10 obsahují desítky možností, nástrojů a služeb pro ochranu uživatelů, dat i samotné stanice či serveru. Specialista nejpovolanější, přímo ze společnosti Microsoft, prakticky ukáže, jak povýšit bezpečnost prostředí tak, že útočník je bez šance. To se vyplatí!

Brno - SharePoint Server 2019: Přehled novinek a změn
13. listopadu - Kamil Juřík
Co si myslet o SharePoint Server 2019? Vyplatí se upgrade na novou verzi a které změny vlastně přináší z pohledu správce a uživatele? Pokud ještě nejste v cloudu, jistě!

Zlín - React a Redux
15. listopadu - Pavel Kříž
Renderování pomocí React a management stavu aplikací Redux. Více než desítka drobných nástrojů pro vývojáře, jejichž význam jako IT odborník se raději ani nesnažím pochopit. Pokud chcete programovat svoje aplikace lépe, přijďte.

Praha - XAML Standard
15. listopadu - Vojtěch Mádr
Značkovací jazyk z dílny společnosti Microsoft. Univerzální zápis formátu a stylu aplikace, to se přeci může hodit.

Brno - Azure IoT Edge
22. listopadu - Štepán Bechynský
Jak na svět Internetu věcí bez Internetu? I to je možné s technologií IoT Edge. Zaveďte umělou inteligenci, optimalizaci výrobních procesů a získejte zcela nová data pro zpracování.

- Petr Vlk (MVP, KPCS CZ, WUG)