(Staro)Nový český kurz na MVA – PowerShell akademie v2015

Jedním z historicky nejúspěšnějších českých MVA kurz je bezesporu PowerShell akademie od prvního českého PowerShell MVP Davida Moravce. Tento kurz je na MVA k dispozici již třetím rokem a stále jej navštěvuje poměrně hodně uživatelů.

Tři roky jsou ovšem v IT poměrně dlouhá doba, proto jsem velmi rád, že David Moravec vydal aktualizovanou verzi kurzu pod názvem PowerShell akademie v2015. Kromě aktualizovaných informací přibyl i modul popisující spolupráci PowerShellu a Azure, popis kurzu je následující:

PowerShell je v ITpro kruzích stále skloňovaným tématem. Ani po několika letech od uvedení zájem neutuchá a stále více produktů je spravováno pomocí PowerShellu. Můžete jím spravovat nejen Windows svět, ale například i Linuxové stanice nebo síťové routery. Od vydání první PowerShell akademie uběhly tři roky a PowerShell prošel zajímavým vývojem. I když se základy nezměnily (což svědčí o velké prozíravosti zakladatelů), některé novinky je dobré si připomenout. Proto jsme vytvořili PowerShell akademii v2015. Po jejím shlédnutí budete schopni ovládat PowerShell na úrovni začínajícího administrátora. Důležitým vstupem je, že opravdu pochopíte fungování PowerShellu a budete schopni získané znalosti uplatnit při správě různých produktů.

Za absolvování kurzu získáte 60 bodů do svého MVA účtu.

- Kanty