Zajímavý kurz na MVA: Microsoft Datacenter vNext Preview

MVA_LogoNa portálu Microsoft Virtuální Akademie je k dispozici kurz, který se dotýká novinek uveřejněných na konferenci Microsoft Ignite, a jde o novinky více než zajímavé z pohledu správce datacentra.

Celý název kurzu je Microsoft Datacenter vNext Preview: Bringing Azure to Your Datacenter a dozvíte se v něm všechno potřebné o přicházejících verzích Microsoft datacentrových technologií. Součástí kurzu je například modul “Compute”, který se věnuje připravovaným novinkám na poli virtualizačních technologií, v modulu “Storage” zjistíte více o invoacích ve Storage Spaces, co jsou Storage Spaces Direct či jak funguje Storage Replica, a zajímavé věci jsou k vidění i v modulech “Networking”, “Security” či “Linux”.

Součástí kurzu jsou i zatím prázdné moduly “Service Delivery” a “Microsoft Operations Management Suite”, které jsou momentálně v procesu přípravy.

Zkrátka a dobře, pokud hledáte zajímavé shrnutí novinek z Microsoft Ignite, důležitých pro IT profesionála, určitě si tento kurz nenechte ujít.

Kurz je aktuálně ohodnocen 49 MVA body, po doplnění zbývajících modulů toto číslo ještě vzroste.

- Kanty