Chystáme konferenci Microsoft Days 2010

Ve dnech 14-15. září 2010 budeme v Kongresovém Centru Praha pořádat dvoudenní technickou konferenci Microsoft Days 2010.

LOGO_fin

Již výběr místa napovídá, že se bude jednat o větší akci než obvykle.

Na základě zpětné vazby z dotazníků od vás, vývojářů, IT profesionálů i partnerských společností, jsme se rozhodli spojit tři velké akce, které firma Microsoft tradičně pořádala a zároveň výrazně zlepšit jejich odborný obsah i doprovodné služby včetně kvality občerstvení

V následujícím roce se tedy nebudou konat tradiční externí konference Microsoft Developer Days, Technet konference, Partnerská konference ani menší specializované technické semináře a dvoudenní konference Microsoft Days 2010 by je měla více než nahradit.

První den jsou naplánovány dva logické paralelní bloky : Technický blok (Platforma & Cloud - vybrané technické scénáře v jedné společné sekci.) a Partnerský blok (Netechnické či mírně technicky obchodní témata ve 4 paralelních sekcích primárně určených pro partnerské firmy nabízející řešení a software Microsoft.)

Druhý den je učen pouze pro “techies” a v pěti paralelních sekcích budou formou technického školení pobírány oblasti infrastruktury, deploymentu, webu a cloudu, pokročilého vývoje aplikací, a řešení Microsoft Business Solutions.

Konference bude placená , výjimka je partnerský, obchodní blok prvého dne.

Na závěr prvního dne je plánován “večírek pro všechny kteří se budou účastnit prvního dne nebo obou dnů”. Všichni účastníci dostanou velmi slušný dárek (malá nápověda: podobnou věc již od doby uvedení SQL 2005 a VS 2005 u mnohých vídám na zádech).

Rezervujte si termín 14-15. září 2010

 Microsoft Days 2010

Detaily o konferenci a registrace bude uveřejněna za několik dní.

Buri

Microsoft_Days_2010.ics