Nový online kurz pro vás: „Leden – měsíc testování aplikací“

V říjnu a listopadu jsme pro vás připravovali Azure akademii, ze které můžete najít seznam všech materiálů, videozáznamů a odpovědí na vaše dotazy na jiném místě na našem blogu. Zájem a úspěšnost této formy předčila naše očekávání. A proto jsme se rozhodli připravit pro vás v lednu podobný kurz na téma testování aplikací pod názvem „Leden – měsíc testování aplikací “. Bude se zabývat mnoha aspekty testování aplikací – manuálním, automatizovaným i zátěžovým.

Z předchozího kurzu jsme převzali úspěšné prvky – termín úterního odpoledne, frekvenci 1x týdně, živé otázky z publika s odpověďmi buď na místě anebo dodatečně na našem blogu. Některé věci přidáváme – uvidíte mnohem více dem a praktických ukázek. Naopak něco ubíráme. Bude pouze jeden přednášející (moje maličkost). Vzhledem k povaze látky pro tentokrát nebudou domácí úkoly, tudíž ani potvrzení o účasti.

A ještě jedno překvapení v podobě dárku - účastníci, kteří se zúčastní alespoň 4 z 5 setkání, od nás obdrží knihu Řízení životního cyklu aplikací ve Visual Studiu 2010.

Srdečně vás zveme k účasti na tomto unikátním online školení, více informací a registrační link najdete zde. Těším se v lednu na slyšenou.

Michael