Premier Support For Developers (PSfD)

Pro úspěšný, rychlý a kvalitní vývoj aplikací je nutné mít široké znalosti, které vám pomůže získat služba Premier Support For Developers (PSfD) .

Služba PSfD je navržena, aby pomohla vývojářům s orientací v problematice vývoje aplikací na Microsoft platformě. V rámci této služby obdržíte proaktivní, osobní služby podpory a konzultací pro využití celého potenciálu Microsoft nástrojů pro vývojáře. PSfD poskytuje komplexní sadu služeb, které vám pomohou zvýšit návratnost investic do produktů společnosti Microsoft. Application Development Manager (ADM) bude váš primární kontakt v rámci společnosti Microsoft pro koordinaci úspěšného splnění nastavených cílů.

clip_image001

Nedílnou součástí služby jsou tyto základní stavební kameny:

Account Management - ADM funguje ve spojení s členy týmu ve vaší organizaci, aby pochopil vaše systémy a aplikace, cíle podnikání a zajistil, aby Premier Support pomáhal splnění těchto cílů.

Proactive Services - jsou navrženy tak, aby se zabránilo problémům ve vývojářských projektech. Nejlepší způsob, jak vyřešit problémy vývoje, je se jim zcela vyhnout ještě než nastanou, případně je operativně a nejlépe okamžitě řešit. Revize kódu, architektury a designu spolu s tréninkovými službami mohou zajistit řádné uplatňování technologií společnosti Microsoft, trvanlivost a kvalitu řešení, rozšiřitelnost budoucích produktů a technologií společnosti Microsoft.

Online Support Services poskytuje vašim zaměstnancům včasné, relevantní informace, které mohou zvýšit jejich produktivitu a znalost produktů a technologií společnosti Microsoft.

PSfD může také pomoci:

 • Získat zdroje pro rychlejší řešení otázek během vývoje
 • Zpřístupnit break-fix support pro Váš tým - podpora ať už osobně nebo telefonicky či emailem
 • Zlepšit bezpečnost, dostupnost a spolehlivost aplikací
 • Snížit náklady na podporu interních podnikových aplikací
 • Zvýšit flexibilitu rozvoje softwaru
 • Zjednodušit návrh softwaru pro komplexní systémy
 • Zlepšit škálovatelnost a výkon systému
 • Vštípit opakovatelné a formalizované procesy rozvoje softwaru a inženýrské politiky
 • Správně a efektivně aplikovat metodiky pro IT service management (ITIL), SCRUM, atd.
 • Ujistit se, že aplikace odpovídá osvědčeným postupům dle Microsoft zkušeností - mimo jiné například pomocí služby Security Code Review pro ověření zabezpečení aplikace
 • Vytěžit co nejvíce z vývojářských nástrojů a technologií společnosti Microsoft

Takže ať už se zabýváte refactoringem starší aplikace nebo tvoříte zbrusu novou verzi pomocí nejnovějších a nejlepších technologií, PSfD je služba, která zcela jistě zajistí úspěšný průběh celého projektu. Další informace o PSfD najdete zde:

Pokud máte zájem o více konkrétních informací v češtině, kontaktujte prosím Filipa Rodra, který má na starosti smlouvy Microsoft Premier Support v ČR.

Petr Plodik a Jiří Burian