Produkťák s dětskou sedačkou

Dnešní seznámení s dalším členem DPE je trošičku netradiční. Pracuje na pozici Product Manager, jmenuje se Jiří Burian a představí se vám sám :

SANY0127" Začínal jsem s počítači někdy před rokem 1984 na Commodore 64 a 116. Vystudoval ČVUT a brzy poté jsem přešel do IT a pomáhal šíření Borland Pascalu, Quattro Pro, Delphi a podobných produktů v ČR. V Microsoftu pracuji více než deset let a jsem vlastně služebně nejstarším členem naší DPE skupiny. Po celou dobu jsem míval na starosti vývojáře, vývojářské firmy, IT profesionály a nástroje pro ně určené např. Visual Basic, SQL Server, BizTalk, Visual Studio. Nyní jsem opět čistým „produkťákem“ pro Visual Studio a Expression. Kdysi jsem docela aktivně sportoval, lyže, kolo, windsurfing, … nyní na kole jezdím více s dětskou sedačkou, sekám zahradním traktůrkem zahradu, přitom popíjím pivko a honím psa když uteče … No, ne že by se mi to nelíbilo ale když jsem v létě viděl skoro ztrouchnivělý sedák a z lezeckého lana a řezal špagátky na houpačku, tak jsem si říkal, že sotva cácorky trochu povyrostou, naučím je jezdit na windsurfingu a jiné užitečné věci. … Právě jsem si vzpomněl že je čas se podívat po nějakých dětských lyžích a také to tu při pátku zabalit… Nashle v pondělí."

Buri

PS: Já ještě prozradím, že Buri je  naše "studnice vědomostí". Má neuvěřitelný přehled o MS produktech, procesech, licencích a kalkulačku má snad zabudovanou v hlavě :-).

Hezký víkend všem,

Majka