Upgradujte na Visual Studio Enterprise 2015 zdarma nebo výhodněji

Visual Studio Enterprise je nová nejvyšší edice která nahrazuje Visual Studio Premium a Visual Studio Ultimate. Majitelé aktivních MSDN Ultimate a Premium budou upgradováni zdarma. Po omezenou dobu od 1.5 do 30. 6. 2015 ho můžete mít VS Ultimate edici za cenu VS Premium a majitelé MSDN Professional a TestPro mohou dočasně do 30.6upgradovat za poloviční cenu formou StepUp.

Obrázek popisující přicházející změny v MSDN edicích:

image

Visual Studio Enterprise s MSDN se stane nosným produktem společnosti Microsoft pro “opravdový” vývoj a testování aplikací. Nyní je optimální čas na konsolidaci a přípravu na přechod na tuto edici. Po uvedení Visual Studio Enterprise s MSDN bude cena o 25% vyšší. Po omezenou dobu můžete využít dva způsoby konsolidace licencí na nejvyšší úroveň.  A pro nově pořizované licence, B pro stávající majitele aktivních MSDN licencí nižší úrovně.    

A.

Snížení ceny nově kupovaných MSDN Ultimate licencí (L+SA) na cenu MSDN Premium ve všech modelech. // Kupte novou Premium nebo Ultimate za jednotnou cenu a dostanete Enterprise, její cena bude později vyšší o 25%. // - platí do 30.6. 2015.  
Příklad Promo MSDN Ultimate licence v Open Value 1 roční splátka v porovnání s běžnou (přeškrtnuto) položkou v EUR bez DPH. Srovnatelná cena VS Enterprise 2015 pak bude později po uvedení 3017 EUR.

image

 

B.

Upgrade-StepUp možnosti povýšit stávající aktivní nebo právě exspirující MSDN Professional a TestPro licence na MSDN Premium, které přejde bezplatně na VS Enterprise. // Upgradujte nyní levněji na Premium, dostanete zdarma nejvyšší edici VS Enterprise. platí jen do 30.6.2015 //    
Příklad promo položky VS Pro > VS Premium StepUp v Open Value 1 roční splátka v porovnání s běžnou položkou v EUR bez DPH: StepUp položky jsou označeny Promo ForPro nebo Promo ForTest.
 image

Co to je StepUp a jak funguje?
Step-up je „povýšení“ stávající platné, aktivní, případně právě obnovované licence Visual Studia včetně MSDN na úroveň o jednu vyšší. Právě v rámci této akce je velmi výhodné udělat Step-up na Visual Studio Premium včetně MSDN služeb. Lze jej zakoupit jak v průběhu aktivního SA - předplatného MSDN, tak i při jeho obnovování u všech multilicenčních programů s výjimkou dvouletého OPEN. Od zakoupení StepUp do konce smlouvy se objednávají a platí tedy dočasně dvě položky, starší podkladová nižší položka a nová položka StepUp, která zvedá licenci na vyšší úroveň. Na konci smlouvy je již započítána vyšší edice i pro případné výrazně levnějšího prodloužení (formou Software Assurance) na vyšší úrovni.

Jiří Burian