Vyberte si jaké tričko budeme dělat

Na začátku prosince jsme vás požádali o pomoc - nápady co dát jako grafický motiv na černá trička, která chceme v nějaké menší sérii udělat. Přes všechny nástrahy spam filtrů k nám přišlo celkem 22 návrhů od devíti z vás. Mnohé z nich se daly ještě kombinovat do sebe. Návrhy posuzovalo 12 lidí a rozdávali jsme každý celkem celkem 3 hlasy nejlepším nápadům. Někdo je dával rovnoměrně, někdo měl svého favorita kterému dal tři hlasy.

Boj byl nad očekávání vyrovnaný, nejvíce našich hlasů, celkem šest, získali dva návrhy, ihned za mimi byly s pěti hlasy další dva. Každý ze čtveřice od jiného autora. Do finále mají jít ale jen tři nápady a tak jsem jako “hlavní rozhodčí” druhou dvojici mírně upravil a spojil do jednoho návrhu.  

Všem devíti autorům pošleme malý dárek. Čtyřem finalistům přidáme nějakou maličkost navíc.

Nyní ony tři návrhy, vždy přední strana a zadní strana trika.


Varianta A: Od Petra přišlo více nápadů, do finále postoupil tento: 

 A_predni_stranaA_zadni_strana

Možno ještě s malým MSDN logem vpředu místo VStudia. Bude-li vybráno rozhodneme se zda-li dáme dopředu MSDN či Visual Studio.


Varianta B: Michal poslal následující nápad:

B_predni_stranaB_zadní_strana

V první fázi bylo ještě s plnobarevnou vlnovlou na rukávě, ale to by pak nešlo jednoduše potisknout.  Bude-li vybráno podiskutujeme s profi grafiky o fontu na zadní straně a rozložení.


Varianta C: Ondřej a Honza poslali návrhy které se společně umístili na 3 místě z jejichž kombinací vychází tato třetí varianta trik.

C_predni_stranaC_zadni_strana

Bude-li vybráno, poladíme jednotné fonty a barvy nad nápisem Developer. Možná se ještě pokusíme "matrix" pismena uspořádat aby alesoň někde dávaly smysl.


Hodnoťte nápady, nikoli grafické zpracování nebo typ fontu.
Hlasovat můžete do středy, 22.12.2010.

Hlasujte zde

Nápad, který bude mít nejvíce hlasů graficky doladíme a pak podle něho necháme vyrobit trika. Ty pak budeme rozdávat na seminářích nebo jiných akcích.

JB