Yazarlar

Microsoft Mixed Reality araç seti, dünyanın dört bir yanındaki kişilerden katkılardan oluşan katkıda bulunan bir projem. Başlarımızda, sahip olduğu tüm kullanıcılar için teşekkür ederiz ve katkıda bulunmanıza devam edin.

  • achaperon
  • Adam Mitchell (AdamMitchell-MS)
  • Addison Linville (oydicalad)
  • ADP-JoNeff
  • afkulu
  • Şimşek 'e karşı (Againstşimşek)
  • alandergrouse (alandergrouse)
  • Alex Floyd (elbuhofantasma)
  • Andrew salonu (ryzngard)
  • Anton Zachesov (googlan)
  • Anuraag Puri (anuraag016)
  • artsouflMS
  • Ben Godard (genbod)
  • Bernadette Thalhayosız (thalbern)
  • Bertrand Oustrière (BertrandOustriere)
  • Blake Brüt (Blsnms)
  • Brandon Mobilyatwangler (brandf)
  • Bryan Truong (bhtruong93)
  • C. M. Barth (chrisfromwork)
  • Cameron (Cameron-Micka)
  • cartwrightluke
  • Casey Yenbb (PTC-cyenbb)
  • CDiaz-MS
  • cefoot
  • cellarun
  • cihankurt98
  • CoPrez
  • Cristiano Carvalheiro (ccarvalheiro)
  • Daniel Hofmann (danielhofmann-MS)
  • David Evans (fosphoer)
  • David Johnson (djohnsomsft)
  • David Kline (davidkline-MS)
  • deibich
  • deibu
  • Derek (derekserbest bırakılmış)
  • Dino Fejzagić (FejZa)
  • Dirk songür (DirkSonguer)
  • DominicAglialoro
  • Eric Carter (Ecnassianer)
  • Eric yumus (MRW-Eric)
  • Eric, saat (erıdb)
  • Eric Proventon (proventon)
  • etiennemargraff (meulta)
  • Eusebiu Marcu (eusebiu)
  • Eva CE (in2dair)
  • Finn saygıl LAIR (Zee2)
  • Çiçek dili Jasche (çiçek Adaları)
  • Forrest Trepte (ForrestTrepte)
  • Francesco Clasadonte (klasaf)
  • gauravb4
  • George Johnston (gejohnst)
  • gilbdev (gilbdev)
  • Yetkisiz kullanım eser (griclee)
  • Graham Bury (grbury)
  • Harrison Ferrone (hferrone)
  • Harrison yu (harrisonyu)
  • hybridherbst
  • Hyung-Il kim (hyungilkim)
  • Jak Yang (jackyangzzh)
  • Jmuş Bienz [MSFT] (jbienzms)
  • Jarod (Jarodshow)
  • Jerome Humbert (ciee-MS)
  • Jeso Vander (Freakthemıghty)
  • John (johnppella)
  • Jon Palmer (JonathanPalmerGD)
  • Jonathan Dana (Nakda)
  • Jonathan Palmer (JPalmerDev)
  • Joost Van Schaık (LocalJoost)
  • Josh Wittner (jwittner)
  • julesra
  • Julia Schwarz (julenka)
  • julianloehr-kg
  • Jungjık eser (bir kış)
  • Ken Jakubzak (KenJakubzak)
  • Kent1 (Kent1LG)
  • Kevin Kennedy (KevinKennedy)
  • Kevin Semple (kutupsal-Kev)
  • kircher1
  • Kiyasu (holohiko)
  • Kjakubzak (Kjakubzak)
  • Kurda (keveleigh)
  • LaneMax
  • Garip Simkins (Railerkek)
  • LUL Valverde (luval-Microsoft)
  • LUL Valverde (Luo-Valverde-MS)
  • Lukas Tönne (lukastoenneMS)
  • Maciej Borowik (macborow)
  • Malcold Tyrrell (MalcolmTyrrell)
  • Marek Stój (Marek-Stoj)
  • Mark Finch (hızlı-yavaş-hala)
  • Matteo Valoriani (mvaloriani)
  • Matthew Johnson (matthejo)
  • MaxWang-MS
  • mbeagley-MS
  • michael (insominx)
  • Michael House (michael-house)
  • Michael Sonalaklı (mpkoz)
  • ms738
  • Myranda (myrandaGoesToSpace)
  • Ostrstr
  • Niall Milsom (MenelvagorMilsom)
  • omanuke
  • Sonra Salandin (ossala)
  • PatientEz
  • Patrick Cook (darax)
  • Ilipp (AllBecomesGood)
  • ritritritin
  • Robert Onulak (Ziugy)
  • Roberto Sonnino (robertos)
  • Podge
  • Sonra Smeenk (sonrasmeenk)
  • Rosthouse (Rosthouse)
  • rwinj
  • NerinMGeorge
  • Sarah (SarahSexton)
  • Gwin (sgwin)
  • Shinya Tachiachi (decoc)
  • Simon (Darkside) Simon (SimonDarksideJ)
  • sostel
  • Srinjoy Majumdar (srinjoym)
  • Sonra Wasserbauer (wassx)
  • Stephen Hodgson (StephenHodgson)
  • Steve Rup (xwipeoutx)
  • Loh [MS] (sloh-ms)
  • tarukosu (tarukosu)
  • Tim Gerken (timGerken)
  • Todd Williams (antantz)
  • İle Feyla (Sona-Fe truva atı)
  • Tux (NoTuxNoBux)
  • Zaman Oliva (vaoliva)
  • Weasy (Weasy666)
  • Will (wiwei)
  • William Tian (witian)
  • Yoon Park (cre8ivepark)
  • yoyo (Yoyozilla)