[PL] Brawo Steven Sinofsky, awans na prezydenta dywizji Windows!

Tutaj jest notka prasowa na ten temat, a tutaj artykuł na ArsTechnica. Komentując najpierw artykuł w ArsTechnice od razu ciekawi mnie na ile taka referencja w postaci maila od Steve’a B. to kontrolowany przeciek a na ile “szczur” w firmie :)
Sam tego maila nie zdążyłem jeszcze przeczytać a widzę go na portalu informacyjnym. That’s fast.

W każdym razie szczerze dopinguję Steve’owi, zwłaszcza przez pryzmat dwóch tematów, jego historii w firmie i to, że pod jego skrzydłami teraz będzie także rozwój, biznes+marketing wokół Internet Explorera.

Dla tych co nie kojarzą Steve’a Sinofskiego: to człowiek, który wcześniej trzymał grupę Office i był współodpowiedzialny za rewolucję, którą znamy pod nazwą Office 2007.
Na bazie tego sukcesu i pewnej siłą rzeczy porażki Windows Vista nastąpiła dla niego zmiana w postaci przejścia Sinofskiego do teamu Windows oraz Windows Live. Tu znów Kudosy dla Steve’a bo jak Windows Vista w oczach klientów to był produkt, który wyszedł za późno i nie tej jakości jak się spodziewano, tak Windows 7 to produkt o dokładnie tej jakości jaką powinien reprezentować i dodatkowo dostarczany jest na rynek szybciej niż ktokolwiek się spodziewał, że to może być możliwe.

Nie ma lepszej referencji jeśli chodzi o skuteczność w pracy niż ta, którą sobie wypracował Steven Sinofsky i pod tym kątem liczę na kolejną rewolucję wokół Internet Explorera, którą nam może zaserwować człowiek z takimi aspiracjami.