[PL] Kolejna przerwa, kolejny update

Martwiłem się, że we wrześniu kompletnie nie znajdę czasu aby cokolwiek tutaj napisać. To jedna z ciekawszych odmian września jaka mi się przytrafiła do tej pory. Dawno tyle się nie działo. Powiem tylko, że mnóstwo wewnętrznych korporacyjnych ćwiczeń (rok nam się rozkręca), plus przygotowania do MTS 2009 chociażby. Jeśli będziecie na MTS to zapraszam do kontaktu. Mam tam dwie sesje, jedna bardziej narzędziowa (modelowanie w Visual Studio 2010), a druga bardziej platformowa (CLR 4.0, DLR, nowe elementy w językach programowania).

Na konferencji będę oczywiście cały czas, więc poza własnymi prezentacjami jestem do waszej dyspozycji, chętnie poznam swoich czytelników i porozmawiam o technologiach :)

Z ciekawostek na zakończenie (dla tych, którzy dzielą ze mną pasję do gier video) Lucasarts prowadzi fajnego bloga: http://lucasartsworkshop.wordpress.com/, w którym puszczają trochę pary na temat tego jak tworzą gry. Ostatnio poświęcają mnóstwo miejsca ich nowej, bardzo nietypowej grze na XBLA, czyli Lucidity.

Pozdrawiam i nawiązując do pewnej wypowiedzi Michała Osmendy “jak ktoś nie pisze przez miesiąc, to wyrzucam jego RSS’a"”, liczę na waszą wyrozumiałość w tym, a jakże, ciekawym wrześniu.

PS. Wiecie, że Open Office: Calc nie umie policzyć 2+2? Szczegóły już niedługo .. ;)