[PL] L.A. baby, L.A.! Znaczy jestem już na miejscu

Okay, wczoraj czasu lokalnego (Jeszcze dobrze nie czuję co to znaczy, ale to już uroki jetlaga) dotarłem do Los Angeles.
Duże, brudne miasto (Seattle bardziej mi się podoba), natomiast jestem już na miejscu. Zarejestrowałem się i właśnie piszę z rozpoczynającej się pierwszej mojej sesji.

David Callahan, Joe Duffy i Stephen Toub zaczynają prawić na temat: "Concurrent, Multi-core Programming on Windows and .NET

Jak się zakończy to napiszę bardziej merytoryczną relację. Zmieniając trochę temat zaglądam właśnie do błyszczącej, czarnej torby (reklamówki) jaką otrzymałem w ramach materiałów konferencyjnych. Na błyszczącym czarnym materiale wytłoczone logo Windows 7 a w środku.. niech spojrze:
* koszulka, ciekawe czy amerykańskie XL nie okaże się dla mnie XXXXXL, przymierzę później, stosowne zdjęcia zostaną dodane.
* Kubek (bidon) na kawę
* Plytka "Essential Studio 2008 Vol.3" z komponentami do ASP.Net, Windows Forms oraz WPF (wartość sprawdzę później :>)
* Płytka "Get Started with Oracle on Windows"
* Kupon konkursowy do loterii gdzie można wygrać ReSharpera (20 licencji w puli nagród) - znając moje szczęście się nie uda, ale od razu deklaruję, że jak się uda to będzie to nagroda w jakimś konkursie, który tutaj zorganizuję.
* Kolejny kupon do loterii zorganizowanego przez wydawcę magazynu "Code" - Xbox do wygrania. Mam już jeden, więc w sumie tito.
* Kolejny kupon od Telerika. kurcze.. okay.. jest tutaj worek ulotek, które naogół wyrzucam, natomiast od razu widzę ciekawy pomysł jak z ulotek, które dużo osób jednak wyrzuca zrobić interesujący kawałek papierka.
* Zafoliowany numer MSDN Magazine
* Kupa luźno wrzuconych ulotek bez added-value w postaci konkursu/loterii/whatever

Kurcze.. wydawało mi się, że gdzieś przeczytałem, że na PDC miał być dawany dysk z dodatkowymi materiałami, etc. W reklamówce go nie ma. Muszę to zweryfikować.
Tyle na razie. Zaczynają coś mówić, więc może przestanę pisać i zacznę słuchać.

[Notka: jak wrócę do hotelu i dorwę kabelek do aparatu to powrzucam parę pierwszych zdjęć z miasta i z konferencji]

Technorati Tagi: Polish posts,PDC08 in Polish (live),news,conferences