[PL] Silverlight - ciekawe dema

Przyznam wam, zaciekawił mnie jeden mail, przez który piszę ten artykuł.
Poszedł na prywatną skrzynkę, wyglądał jak spam, lecz e-mail nadawcy był dziwnie realny a tytuł maila brzmiał tak: "Our SilverLight PowerPoint-alike apps is released with source code!"

Zaryzykowałem i otworzyłem. Przyznam, że się miło zaskoczyłem. Była tam informacja o firmie - naszym partnerze, który tworzy komponenty rozszerzające .NET Framework a także podobną linię komponentów do Flash i Silverlight (1.1).

Wyglądają imponująco. Tytułowe demo z Powerpointem wczepionym w okno Silverlight'a, które zaś jest wkomponowane w strone - Super.

To i inne fajne dema są dostępne tutaj: http://community.netikatech.com/demos/
Ciekawa sprawa, że demo z PPT jest dostępne wraz z kodem źródłowym - link poniżej:
http://community.netikatech.com/quickstarts/ppdemocodesample/

Zadałem im mailowo pytanie o potwierdzenie ceny tego komponentu bo dodatkowo na tej stronie http://www.netikatech.com/products/pricing.aspx sprawdziłem, że wersję GOA można pozyskać za darmo - bez żadnych kosztów.

Jeśli dostanę potwierdzenie tej informacji to przyznam, że jest to jeden z komponentów, który warto wziąć pod uwagę w celu przyspieszenia developmentu aplikacji RIA wykorzystujących Silverlight.

Autor maila pochwalił się także własnym blogiem - jeśli interesuje was tematyka Silverlight oraz RIA, to zachęcam do odwiedzenia go: http://blogs.netikatech.com/JeanGab/

Technorati Tagi: Polish Posts , Silverlight , 3rd party , blogs