Konkurs: Wygraj plecak i mysz

Wireless Notebook Presenter Mouse 8000Pod choinkę już za późno, ale na Nowy Rok będzie jak znalazł - bardzo fajna myszka Wireless Notebook Presenter Mouse 8000 - do wygrania u mnie. A myszka znajdzie się w równie fajnym plecaku MTS 2013.

Co zrobić?

Co zrobić aby ją dostać? Otóż na koniec roku (myślę, że 31 grudnia) opublikuję na blogu post, w którym podsumuję rok 2014 na blogu - trochę o postach, trochę o Czytelnikach, trochę ciekawostek i trochę o zmianach na 2015 rok.

Jednym z elementów tego podsumowania będzie lista najczęściej czytanych postów na blogu w 2014 roku.

Waszym zadaniem będzie zgadnięcie jaki post cieszył się największym powodzeniem (czyli ten, który w 2014 roku został przeczytany przez największą liczbę Czytelników). Dodam, że potencjalnie nie musi to być post napisany w 2014 roku :)

Jak już masz swój typ - to wrzuć info o tym poście w komentarzu do tego posta - najlepiej wkleić link do niego. A żeby nie stawiać na najszybsze odpowiedzi - to do wklejonego komentarza/linka dorzućcie Wasz szacunek ile razy ten post został przeczytany - kto trafi dobrze i będzie najbliżej z liczbą - zgarnia nagrodę - mysz i plecak.

Kto wygra? I kiedy?

Oficjalne rozwiązanie konkursu tuż po Nowym Roku, natomiast Wy już sami zobaczycie wyniki w opublikowanym poście na koniec roku.

Czyli swoje typy można zgłaszać do czasu opublikowania posta z podsumowaniem roku (najlepiej do 30 grudnia do końca dnia). I tak jak wspominałem - wygrywa ta osoba, która trafi w najczęściej odwiedzany post oraz będzie najbliżej z liczbą osób, które go przeczytały.

PS. Taki sam konkurs ogłoszony zostanie na moim fanpage na Facebook jutro rano. Więc pod uwagę będą brane odpowiedzi zarówno z komentarzy do tego posta jak i z komentarzy do posta na Facebook.

Plecak i mysz