Levnější Azure DevTest Subskripce - webinář 24.4.2019

Zaregistrujte se na online webinář češtině 24. 4. 2019 | 14:00 - 14:45 Azure DevTest Subskripce – využívejte levnějších cen a dalších DevTest benefitů

Cena provozu testovacích prostředí Azure DevTest bývá mnohonásobně levnější než provoz běžného produkčního prostředí,  někdy se může být i nulová. Využijte toho pro zlepšení vašich IT služeb!

Princip a výhody:

Unikátní licenční i technické podmínky pro provoz neprodukční infrastruktury v Azure, které většinou řádově zlevní náklady na vývojové a testovací prostředí, a přitom zvýší jejich užitnou hodnotu. Můžete využívat individuální a také firemní DevTest benefity.

  1. Neplatíte za Microsoft software i za některé další služby které v Azure DevTest subskripcích provozujete, a to jak v individuálním, tak i ve firemním prostředí.
  2. Neomezený počet koncových uživatelů zde může dlouhodobě uživatelsky testovat software, ale přitom nemusí mít licence Microsoft, které v Azure používají.
  3. Nositelé DevTest výhod jsou vývojáři nebo administrátoři s aktivní licencí Visual Studio/MSDN. Ti získávají ještě navíc své vlastní free předplacené Azure kredity 50, 100 nebo 150$ měsíčně na neprodukční Azure služby.

Těším se na slyšenou,
Jiří Burian