Microsoft Expression Web Promo, česká kniha, šablony a verze 4 ZDARMA

Na tento červen jsme pro vývojáře a webdesignery v ČR připravili ve spolupráci se společnostmi SWS, Daquas, HTK Pro, Artax, PedroRozencraft a ComputerPress speciální promo akci na krabicový produkt Microsoft Expression Web 3.
Jedná se o rozšíření upgrade možností, přidání české knihy, přidání šesti českých dynamických šablon a navíc ZDARMA přechod na verzi Microsoft Expression Web 4.

Microsoft Expression Web 3 je balík produktů pro vývoj a precizní ladění webů.  Podporuje celou řadu technologií, mezi nimiž nechybí ani PHP, HTML/XHTML, XML/XSLT, CSS, JavaScript, ASP.NET a další. Obsahuje nástroj SuperPreview pro kontrolu stránky v mnoha webových prohlížečích, FTP publishing pro rychlé nahrávání informací na server. Součástí dodávky je Microsoft Encoder pro enkódování videa, snímání obrazovek, live video vysílání a Expression Design pro práci s grafickými prvky.  

 

V období 1.6 - 30.6. 2010: prodlouženo do 30.7. 2010

1. Je možno využít ceny upgrade pokud vlastníte jakoukoli aplikaci z balíku Microsoft Office, jakýkoli nástroj Expression, jakýkoli komerční nástroj Adobe a jakoukoli verzi Microsoft Visual Studia včetně registrovaných free Express verzí Visual Studia.

2. Ke každé krabici dostanete navíc knihu Microsoft Expression Web 2 Krok za krokem (+ rozdílovou brožurku "Novinky v Microsoft Expression Web 3 a 4".

3. Dostanete navíc a zdarma šest českých dynamických web šablon pro Expression Web (DWT web templates)  včetně zdrojového designu ve formátu Expression Design mnoha vektorových prvků.

4. Budete mít právo na získat plnohodnotnou, komerční  novou verzi Microsoft Expression Web 4 (včetně produktů Expression Design a Expression Encoder) zcela v rámci technologické záruky zcela ZDARMA.  Produkt Microsoft Expression Web 4 bude v Evropě dostupný zřejmě v srpnu a jeho cena bude asi o 15% vyšší než je nyní cena verze 3.  

 

A ještě Ukázky dodávaných DWT šablon

imageimage imageimage image  
image image

 

… a ukázka editace dodávaných grafických prvků v Expression Design

image

 

Promo akce platí do 30.7.2010 (prodlouženo, protože nové nástroje Expression 4 budou v maloochodním “krabicovém” prodeji až v průběhu srpna) některé její části - body 2+4 získáte u participujících prodejců www.daquas.cz a www.devshop.cz případně prodejců odebírajících ve velkoobchodě SWS. Ostatní výhody (body 1 a 4) jsou platné obecně pro všechny prodejce softwaru na území ČR.

Promo akce platí pouze pro krabicový produkt Microsoft Expression Web 3.0 EN Upgrade kód UCQ-00819, cena produktu se u nás pohybuje kolem 1 750 kč bez DPH.

Buri