Připravujeme pro vás…

Již brzy najdete na našem českém MSDN webu 3 nové sekce. 2 budou obsahovat technické informace týkající se platformy Silverlight, třetí bude o licencích a produktech. A nyní trochu podrobněji k jednotlivým připravovaným webům.

Umíte Flash a chcete přidat Silverlight do rejstříku svých znalostí? Pak budete na správném místě na našem novém webu, který vás provede v jednotlivých tutoriálech základními koncepcemi platformy Silverlight. Průvodce rozhraním API je možné použít jako příručku, která na sebe mapuje objekty a koncepce technologií Flash a Silverlight a současně nabízí ukázky kódu.

Druhý web se podívá na platformu Silverlight očima nástroje Expression Blend. Čtenář se může jednoduše naučit používat funkce platformy Silverlight pomocí kreslení, změny velikosti a přetažení prvků na ploše pro návrh programu Blend. Není zapotřebí žádný kód ani předchozí znalosti platformy Silverlight. Obsah je poskytován formou přehledu, aby bylo možné v krátké době pokrýt širokou škálu témat. Na konci každé lekce jsou uvedeny odkazy umožňující získat podrobné informace.

Třetí web potěší všechny, kteří jsou nováčky v oblasti našich vývojářských produktů a licencí, či v nich mají “guláš'”. Naše nové MSDN licenční centrum poskytne rychlý přehled o programech, produktech, licencích a možnostech nabytí vývojářských nástrojů, které zrovna potřebujete.

Doufáme, že vám nové webové stránky budou k užitku!

Markéta