Školení Pluralsight zdarma

Microsoft investuje nemalé prostředky do školení vývojářů a IT odborníků. Společnost Pluralsight naopak poskytuje jedny z nejlepších online školicích kurzů na všechny možné technologie z oblastí vývoje, kreativy, DevOps, atd.

Tím jak se mění Visual Studio, které se nově jen hemží pojmy jako Android, iOS, Linux, nodejs atd, někoho v Redmondu napadlo, že bude lepší místo investic do tvorby vlastních kurzů je od někoho, kdo to nejlépe umí dělat, koupit.

Popular Předplatitelé Visual Studio/MSDN subscriptions včetně MSDN Platforms nacházejí na svém předplatitelském portálu možnost aktivovat si balík školení společnosti Pluralsight.


Pozn: příprava na certifikační kurzy Microsoft a nabídky jiných partnerů, jako aktuálně např. Opsgility nebo Xamarin University s opravdovým “živým” lektorem, zůstávají pro MSDN předplatitele, stále platné.

image


Pojďme zpět k Pluralsight školení a přehledu která edice Visual Studio/MSDN co obsahuje. Aktuální stav je v níže uvedené tabulce, ke konci roku bude další iterace. (Microsoft zjistí kolik má peněz a Pluralsight nabídne balíky školení pro různé úrovně předplatitelů.)

 

 Edice Visual Studio/MSDN předplatného

 Objem Pluralsight školení

 Visual Studio Enterprise Subscription  Všechny kurzy na 12 měsíců
 MSDN Platforms Subscription  min. 40 kurzů na 12 měsíců
 Visual Studio Test Professional Subscription  min. 40 kurzů na 12 měsíců
 Visual Studio Professional Subscription  min. 40 kurzů na 12 měsíců
 Visual Studio Dev Essentials  Všechny trial na 3 měsíce

 

Majitelé komerční edice Enterprise se nemusí nijak omezovat (Pozor nikoli partnerské, viz rozdíl MPN MSDN vs. placené MSDN) se .  Ostatní nižší edice mají daný seznam těchto min. 40ti  školení :

image

Pro každého registrovaného v programu Microsoft Visual studio Dev Essentials je připraven čtvrtletní balík školení navíc.

Majitelé Visual Studio Enterprise licencí mohou vybírat i z mnoha dalších kurzů  a certifikací… : image

Všechny kurzy jsou v angličtině s velmi pěkným ovládáním

image

Další informace a detaily najdete na adrese http://pluralsight.knowledgeowl.com/help/visual-studio-partnership


Nezapomeňte také, že školení a technický support je jen jedním z pěti hlavních benefitů, které získávají majitelé Visual Studio/MSDN předplatného. Více informací o  dalších Visual Studio/MSDN výhodách najdete zde .


Jiří Burian